|
|
|
|
|
6km-es távot teljesítők
Kedves Túrázók! Az indulási idejét mindenki megtalálja a neve mellett,
viszont az érkezési időtöket az emlékfüzetetekben találjátok.
Sikeresen teljesítők:Szeghy Ferenc – Kistarcsa – 08.00 Szeghyné Turai Zsuzsa – Kistarcsa – 08.00 Höhn Áron – Budapest – 08.20 Farsang Erik Rajmund – Kistarcsa – 08.50 Jávor Mária – Kistarcsa – 08.50 Szalontai Tamás – Kistarcsa – 08.50 Fésűs Márk – Kistarcsa – 08.50 Nagy Katalin – Kistarcsa – 08.50 Forgó Letícia – Kistarcsa – 08.50 Forgó Marcián – Kistarcsa – 08.50 Jutasi Villő – Kistarcsa – 09.00 Jutasi Varró Diána – Kistarcsa – 09.00 Manyik Balázs – Kistarcsa – 09.10 Manyik Imréné – Kistarcsa – 09.10 Bertáné Várkuti Melinda – Kistarcsa – 09.10 Berta Csenge Katalin – Kistarcsa – 09.10 Éll Zsuzsanna – Kistarcsa – 09.10 Csomor Anikó – Kistarcsa – 09.10 Éll Bálint – Kistarcsa – 09.10 Dány Enikő – Kistarcsa – 09.10 Gróf Domonkos – Kistarcsa – 09.10 Grófné Sengel Erika – Kistarcsa – 09.10 Kapuszta Zoltán – Kistarcsa – 09.10 Asbót Bence – Kistarcsa – 09.10 Papp Dominik – Kistarcsa – 09.15 Franka Bálint – Kistarcsa – 09.15 Franka Dániel – Kistarcsa – 09.15 Ámon Viktor Csaba – Kistarcsa – 09.15 Ámon Dávid Zoltán – Kistarcsa – 09.15 Ámon Csaba – Kistarcsa – 09.15 Januj Márta – Kistarcsa – 09.20 Puszti Mátyás – Kistarcsa – 09.20 Szűcs Ferenc – Kistarcsa – 09.20 Szűcsné Kaposvári Beáta – Kistarcsa – 09.20 Szűcs Péter Milán – Kistarcsa – 09.20 Szűcs Tamara – Kistarcsa – 09.20 Szűcs Dóra Laura – Kistarcsa – 09.20 Horváth Nikoletta – Kerepes – 09.25 Horváth György – Kerepes – 09.25 Visnyei Kristóf – Kistarcsa – 09.30 Visnyei Bendegúz – Kistarcsa – 09.30 Peszteric Márton – Kistarcsa – 09.30 Peszteric Nikolett – Kistarcsa – 09.30 Jámbor Zsófia – Kistarcsa – 09.30 Jámbor Botond – Kistarcsa – 09.30 Juhász Áron – Kistarcsa – 09.30 Tóth Zétény – Kistarcsa – 09.30 Krisztel Réka – Kistarcsa – 09.30 Tóth Olivér – Kistarcsa – 09.30 Varjas Gábor – Kistarcsa – 09.30 Tausz Péter – Kistarcsa – 09.30 Tausz Ádám – Kistarcsa – 09.30 Kovács Botond – Kistarcsa – 09.30 Szalai Csaba Máté – Kistarcsa – 09.30 Tóth Viktória – Kerepes – 09.30 Tóth László – Kerepes – 09.30 Gelencsér Hanga – Kistarcsa – 09.30 Gelencsér Gerda – Kistarcsa – 09.30 Gelencsér Léna – Kistarcsa – 09.30 Juhász Benedek – Kistarcsa – 09.30 Juhász Kamilla – Kistarcsa – 09.30 Molecz Kata – Kistarcsa – 09.30 Molecz Kende – Kistarcsa – 09.30 Pető Réka Dorina – Kistarcsa – 09.30 Schmidt István – Budapest – 09.30 Pesztericz Péter – Kistarcsa – 09.30 Pesztericz Zsuzsanna – Kistarcsa – 09.30 Jámbor Lóránd – Kistarcsa – 09.30 Ádám Henriett – Kistarcsa – 09.30 Berke Orsolya – Kistarcsa – 09.30 Krisztel Zsoltné – Budapest – 09.30 Tóth Zoltán – Kistarcsa – 09.30 Varjas Zoltán – Kistarcsa – 09.30 Kovács Andrea – Kistarcsa – 09.30 Klotz Györgyi – Gödöllő – 09.30 Szalainé Katona Erika – Kistarcsa – 09.30 Tóth László – Kerepes – 09.30 Tóthné Strausz Mária Zsuzsanna – Kerepes – 09.30 Juhászné Börzsönyi Eszter – Kistarcsa – 09.30 Molecz Krisztián – Kistarcsa – 09.30 Moleczné Juhász Andrea – Kistarcsa – 09.30 Nagy Farda Tünde – Kistarcsa – 09.30 Klotz Judit – Budapest – 09.30 Lovas Attiláné – Kistarcsa – 09.30 Gelencsér Ildikó – Kistarcsa – 09.30 Ratimovszky Tiborné – Kerepes – 09.30 Vajvoda Bálint – Kistarcsa – 09.35 Vajvoda Máté – Kistarcsa – 09.35 Fodor Réka – Kistarcsa – 09.35 Csordás Anikó – Kistarcsa – 09.35 Konyári Ágnes – Kistarcsa – 09.35 Konyári Csanád – Kistarcsa – 09.35 Konyári Boglárka – Kistarcsa – 09.35 Adamcsek Gergely – Kistarcsa – 09.35 Adamcsek Rita – Kistarcsa – 09.35 Baré Mihály – Kistarcsa – 09.40 Balla Mónika – Kistarcsa – 09.40 Baré Bianka – Kistarcsa – 09.40 Baré Boglárka – Kistarcsa – 09.40 Baré Botond – Kistarcsa – 09.40 Miska Péterné – Kistarcsa – 09.40 Szohr Ferenc – Kistarcsa – 09.40 Szohr Alexandra – Kistarcsa – 09.40 Botkáné Matolcsi Ilona – Gödöllő – 09.40 Szellak Adrienn – Kerepes – 09.45 Varga István – Budapest – 09.45 Varga Istvánné – Kistarcsa – 09.45 Horváth Dorottya – Valkó – 09.50 Horváth Anna – Valkó – 09.50 Rostás Annamária – Budapest – 09.50 Rostás Szilárd – Budapest – 09.50 Rostás Ádám – Budapest – 09.50 Rostás Csaba – Budapest – 09.50 Rostásné Horvát Gabriella – Budapest – 09.50 Körmöndi Bálint – Kistarcsa – 09.50 Körmöndi Ilona – Kistarcsa – 09.50 Könczöl Bendegúz – Kerepes – 09.40 Czifra Lászlóné – Budapest – 09.40 Fésűsné Salamon Teréz – Kistarcsa – 09.40 dr. Szepes Miklós – Pomáz – 09.45 Szepes Judit – Budapest – 09.45 Vereszki Melinda – Kistarcsa – 09.45 Vereszki Péter – Kistarcsa – 09.45 Vereszki Nóra – Kistarcsa – 09.45 Beraxa Beáta – Kistarcsa – 09.45 Rapai Zsolt – Kistarcsa – 09.45 Varga Krisztián – Mogyoród – 09.45 Gábosi Eszter – Vácszentlászló – 09.45 Gábosi Andrea – Vácszentlászló – 09.45 Raviczky Dóra – Mogyoród – 09.45 Pályi Mezei Beáta – Gödöllő – 09.45 Pályi Attila – Gödöllő – 09.45 Hohl Ferenc – Gödöllő – 09.45 Görög József – Budapest – 09.45 Pocsai Sándor – Gödöllő – 09.50 Pocsai Levente – Gödöllő – 09.50 Borsós Hanna – Nagytarcsa – 09.50 Borsósné Egger Zsuzsanna – Nagytarcsa – 09.50 Pozsár Gábor – Kistarcsa – 09.50 Pozsár Tímea – Kistarcsa – 09.50 Pozsár Doroti – Kistarcsa – 09.50 Pozsár Johanna – Kistarcsa – 09.50 Kármán Anita – Bag – 09.50 Vígh Marianna – Csömör – 09.50 Mohos Imre – Kerepes/Szilasliget – 10.05 Hőgyes Ákos – Kistarcsa – 09.35 Hőgyes Csaba – Kistarcsa – 09.35 Varga Anikó – Kistarcsa – 09.35 Hőgyes Réka – Kistarcsa – 09.35 Marosvári Zsolt – Kistarcsa – 09.35 Marosvári Csongor István – Kistarcsa – 09.35 Kuzmi Enikő – Kistarcsa – 09.35 dr. Mészáros Erika – Kerepes – 09.35 Vancsó Enikő – Kerepes – 09.38 Vancsó Noémi – Kerepes – 09.38 Vancsó Viktor – Kerepes – 09.38 Széchenyi Gergely – Budapest – 09.38 Csernus Lukács Norina – Budapest – 09.40 Csernus Lukács Brigitta – Budapest – 09.40 Csernus L. Gábor – Budapest – 09.40 Dózsa László – Budapest – 09.40 Dózsáné Pongrácz Veronika – Budapest – 09.40 Molnár Bálint Csaba – Kerepes – 09.42 Molnár Csaba – Kerepes – 09.42 Ozsvári Erika – Kerepes – 09.42 Megyesi Péter – Kerepes – 09.43 Olgyay Rózsa – Csömör – 09.45 Szemler Gergő – Csömör – 09.45 Szemler István – Budapest – 09.45 Tóth Józsefné – Budapest – 09.45 Papp Ferenc – Kistarcsa – 09.47 Papp Anikó – Budapest – 09.47 Baumann Lajosné – Budapest – 09.47 Bartalné Papp Márta – Üröm – 09.47 Szép Kriszta – Dunakeszi – 09.50 dr. Nagy Péter – Dunakeszi – 09.50 Nagy Levente – Dunakeszi – 09.50 Icha András – Kerepes – 09.51 Mokai Katalin – Kerepes – 09.51 Icha Bálint – Kerepes – 09.51 Szabó Ágnes – Kecskemét – 09.53 Csontos Norbert – Kecskemét – 09.53 Veres Linda – Kecskemét – 09.53 Király János – Hellécia – 09.53 Sándor Viktória – Gödöllő – 09.53 Farkasné Márai Ildikó – Kistarcsa – 09.55 Farkas Nóra Nikolett – Kistarcsa – 09.55 Farkas Gréta – Kistarcsa – 09.55 Hornyacsek Péter – Gödöllő – 09.56 Égető Szabó János – Gödöllő – 09.57 Dávidné Fenyvesi Erzsébet – Budapest – 10.00 Bohus Éva – Budapest – 10.00 dr. Kuti Éva – Kistarcsa – 10.02 Kuti Levente – Kistarcsa – 10.02 Filipás Mónika – Gödöllő – 10.04 Ulviczki Mónika – Kerepes – 10.04 Ladányi Tímea – Gödöllő – 10.04 Princz Vivien – Gödöllő – 10.04 Harsányi Zalán – Kistarcsa – 10.30 Harsányi Zsombor – Kistarcsa – 10.30 Harsányi Csenge – Kistarcsa – 10.30 Körmöndi Tivadar – Kistarcsa – 09.50 Körmöndiné Szabó Xavéria – Kistarcsa – 09.50 Pluhár Zsuzsa – Kistarcsa – 09.55 Kis Gábor – Kistarcsa – 09.55 Kis Virág Anna – Kistarcsa – 09.55 Kis Attila – Kistarcsa – 09.55 Oláh Nikoletta – Gödöllő – 09.55 Mohos Júlia – Kerepes/Szilasliget – 10.05 Abrán Csenge – Kerepes/Szilasliget – 10.05 Máder Miklós Péter – Budapest – 10.10 Kiss Petra – Budapest – 10.10 Máder Vilmos – Budapest – 10.10 Radnóti Eszter(2008) – Kerepes – 10.10 Radnóti Botond – Kerepes – 10.10 Radnóti László – Kerepes – 10.10 Polgár Edina – Kerepes – 10.10 Tallárom Ábel Máté – Kistarcsa – 10.10 Tallárom Borbála Kinga – Kistarcsa – 10.10 Balázs István Géza – Iklad – 10.15 Balázsné Koller Tímea – Iklad – 10.15 Dvorszki Judit – Gödöllő – 10.15 Ifj. Kristóf Zsolt – Gödöllő – 10.15 Kristóf Zsolt – Gödöllő – 10.15 Kovács László(1923) – Budapest – 10.09 Schönviszky László(1937) – Budapest – 10.09 Liptákné M. Rozália(1944) – Budapest – 10.09 Drajkó Bernadett – Kistarcsa – 10.20 Pivarcsi Gáborné – Kerepes – 10.20 Márton Nikoletta – Kistarcsa – 10.30 Kirsch Gábor – Kistarcsa – 10.25 Kirschné Vadász Erika – Kistarcsa – 10.25 Kirsch Kitti – Kistarcsa – 10.25 Kirsch Ádám – Kistarcsa – 10.25 Baráth Anita – Kistarcsa – 10.30 Gubriánszky Gyula – Kistarcsa – 10.30 Gubriánszky Réka – Kistarcsa – 10.30 Gubriánszky Petra – Kistarcsa – 10.30 Mikusa Flórián – Budapest – 10.40 Mikusa Ádám – Budapest – 10.40 Mikusa Barnabás(2011) – Budapest – 10.40 Ferenczik Edit – Budapest – 10.40 Jakab György – Budapest – 10.40 Szabó Róbert – Kistarcsa – 10.55 Szabó Bence – Kistarcsa – 10.55 Bereczki Levente – Kistarcsa – 10.55 Kőszegi Andrea – Kistarcsa – 10.55 Kőszegi Balázs – Kistarcsa – 10.55 Kőszegi Roland – Kistarcsa – 10.55 Duka Nadia – Érd – 10.55 Láposi Csenge – Budapest – 10.55 Völgyi Enikő – Budapest – 10.55 Láposi Beáta – Kistarcsa – 11.00 Klacsán Dániel – Kistarcsa – 11.00
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Partnerek-támogatók
Kistarcsa Város Önkormányzata
Kistarcsa Város Polgármestere
Simándy József Általános Iskola
Margita Turisztikai és Sportegyesület
TTT-Teljesítménytúrázók Társasága
|
|
|
|
|
|